Hakkımızda

ÇD Fittings kendi tesislerinde ürettiği boru bağlantı ekipmanlarını (Flanş, fittings) fabrikadan kullanıcıya ulaştırmak amacıyla kurulmuş olup, bugüne kadar petrol ve doğalgaz boru hatları enerji santralleri, arıtma tesisleri, barajlar ve sulama hatları proje başta olmak üzere birçok sektörde yurtiçi ve yurtdışından önde gelen firmalara hizmet vermiştir. 

Türkiye 'de 3500 metrekare üretim alanına 6000 metrekare alanlı bir fabrika daha ilave ederek deneyimli teknik personeli ile hizmet veren ÇD Fittings ,üretim kapasitesini ve tedarik gücünü maksimum seviyeye çıkartmıştır. Bu sayede , 50 yıllık tecrübesi , yüksek kalitede ve hatasız üretim modeli ile ÇD Fittings sadece standart değil ,standart dışı özel üretimlerde de tüm taleplere yanıt verbilmektedir. 

Sistemli üretim programı , zmanında teslim anlayışı , sürekli müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikasıyla ÇD Fittings sektörün kalite politikasına yön veren firmalar arasında olmanın gururunu yaşamaktadır. 

ÇD Fittings olarak tüm boru ve ek parçaları {flanş,dirsek,tee,redüksüyon,kep,3000Lb - 6000Lb dişli ve Sw fittingsler } ile ilgili çözüm ortağınız olabileceğimizi umar , değerli teklif isteklerinizi bekleriz. 

Saygılarımızla...
Hürriyet ULUSOY